top of page

PAR MUMS

SIA "SCC" ir būvniecības uzņēmums ar vairāku gadu pieredzi Latvijas un Eiropas būvniecības projektu īstenošanā. Esam specializējušies inženiertehnisko komunikāciju izbūvē - ūdensapgāde un kanalizācija; apkure, ventilācija un gaisa kondicionēšana; elektroapgāde un vājstrāvu sistēmas. Mūsu profesionālajā pieredzē ir arī dažādu būvniecības projektu vadīšana, vispārceltnieciskie un montāžas darbi, tāpēc uzņēmuma komandai ir pa spēkam realizēt katra klienta ieceri no idejas līdz objekta nodošanai ekspluatācijā.

 

Augstu vērtējam klienta apmierinātību un labi padarītu darba sajūtu, lai šo sasniegtu mēs rūpējamies par savu darbinieku profesionālo kompetenču pilnveidošanu, profesionālo attīstību un jaunu zināšanu apguvi. Mūsuprāt, lielākās vērtības ir cilvēki un daba, šī mijiedarbība iet roku rokā arī būvniecībā, kas laika gaitā ir ļāvusi radīt izcilas būves un arhitektoniskus risinājumus. Mūsu misija ir turpināt šo mijiedarbību, īstenojot izcilus projektus un darot cilvēkus laimīgus.

SIA "SCC" vadītājs Kaspars Seržants

Man ir vairāk nekā 15 gadu pieredze būvniecībā - sākot to kā palīgstrādnieks būvlaukumā, līdz sava būvniecības uzņēmuma vadīšanai. Šo gadu laikā uzkrātā darba pieredze un apgūtās prasmes ir palīdzējušas strādāt Latvijas lielākajos būvniecības uzņēmumos, mācīties no labākajiem jomas speciālistiem un vadīt gan Latvijas, gan Eiropas būvniecības projektus. Apvienojot labākos jomas speciālistus, ir radīts būvniecības uzņēmums - SIA "SCC".

bottom of page